Odzyskiwanie danych

Odzysk Danych Oferujemy profesjonalny odzysk danych z elektronicznych nośników informacji.

Gwarantujemy dużą skuteczność oraz zachowanie poufności odzyskiwanych danych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, niezbędną wiedzą oraz sprzętem i oprogramowaniem umożliwiającym odzysk danych. Zapraszamy do współpracy.

Przy dzisiejszej technice odzysku danych, uszkodzony dysk twardy HDD lub inny nośnik nie oznacza utraconych informacji. Dzięki posiadanym przez nas doświadczeniu w odzyskiwaniu danych, jesteśmy w stanie odzyskać dane z uszkodzonego dysku twardego bądź nośników USB, popularnie nazywanych pendrive,oraz z kart pamięci.

Odzyskać można dane zarówno skasowane przez samego użytkownika, jak i z nośników które doznały uszkodzeń fizycznych, nawet w przypadku gdy były one spowodowane pożarem lub powodzią, ale to już znacznie bardziej skomplikowane i czasochłonne

 

 

ODZYSK DANYCH

Oto kilka sytuacji i komunikatów wyświetlanych przez system po których nasza pomoc może okazać się niezbędna:

 • Podstawowy dysk twardy nie został odnaleziony
 • Błędy podczas próby skopiowania plików
 • Nieprawidłowy lub uszkodzony FAT
 • Nieprawidłowa tablica partycji
 • System został zaatakowany przez wirusa
 • Dioda LED na zewnętrznym dysku twardym miga a dysk nieodpowiada
 • Nie można odnaleźć pliku lub programu
 • Dysk twardy brzęczy
 • Twardy dysk jest zbyt cichy, prawdopodobnie silnik nie pracuje

Jeżeli dysk twardy wydaje jakiekolwiek dziwne odgłosy, prosimy natychmiast odłączyć zasilanie komputera. Potrafimy skutecznie odzyskać dane bez względu na jego uszkodzenie! Oczywiście gdy tylko dane te fizycznie znajdują się na nośniku.

Czego nie robić:

 • nadpisywanie danych – nie wolno nigdy i pod żadnym pozorem zapisywać jakichkolwiek informacji na dysku z którego chcemy odzyskać dane. Tyczy się to też instalacji różnych programów, reinstalacji systemu, zapisywaniu odzyskiwanych danych na nośniku z którego odzyskujemy dane, itp.
 • defragmentacja, kompaktowanie danych lub czyszczenie dysku – w sytuacji gdy utraciliśmy dane wykonanie którejkolwiek z tych czynności prawdopodobnie zniszczy część lub całość danych, które są niedostępne, a które chcielibyśmy odzyskać.
 • uporczywe próby odczytania danych z dysku np. uszkodzonego mechanicznie po upadku lub uderzeniu – z takim nośnikiem na ogół nie ma żadnej komunikacji. Podejmowane w takich sytuacjach wielokrotne próby odczytu przez kolejnych fachowców, na zasadzie „a może mi się uda” lub „mam na to patent” często skutkują zniszczeniem sporych obszarów danych i strefy serwisowej. W efekcie – dane są już na ogół nie do odzyskania
 • próby ingerencji wewnątrz dysku, podejmowane próby przekładania głowic lub platerów itp. – w praktyce w 98% przypadków próby te kończą się nieodwracalnym zniszczeniem nośnika
 • brak wiedzy o budowie i strukturze systemów plików – często może doprowadzić do słabych efektów przy samodzielnych próbach odzyskiwania danych w przypadku utraty dostępu do danych z przyczyn logicznych. Niedoświadczeni użytkownicy często posługują się różnymi programami (do odzyskiwania danych) na „oślep” co w znakomitej większości przypadków nie daje oczekiwanych rezultatów.

 

Jeśli nie jesteś pewien, co zrobić a czego nie KONTAKT

 

Oferujemy profesjonalny odzysk danych z elektronicznych nośników informacji.

Gwarantujemy dużą skuteczność oraz zachowanie poufności odzyskiwanych danych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, niezbędną wiedzą oraz sprzętem i oprogramowaniem umożliwiającym odzysk danych. Zapraszamy do współpracy.

Przy dzisiejszej technice odzysku danych, uszkodzony dysk twardy HDD lub inny nośnik nie oznacza utraconych informacji. Dzięki posiadanym przez nas zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, jesteśmy w stanie odzyskać dane z uszkodzonego dysku twardego bądź nośników USB, popularnie nazywanych pendrive.Odzyskać można dane zarówno skasowane przez samego użytkownika, jak i z nośników które doznały uszkodzeń fizycznych, nawet w przypadku gdy były one spowodowane pożarem lub powodzią.