Pogotowie komputerowe  DsP Systems, to zespół  specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji sześć  a nawet czasami siedem 🙂  dni w tygodniu w godz. 9:00-22:00.

Rozwiązujemy wszelkiego rodzaju problemy związane z komputerem,  laptopem , drukarkami ,siecią Internet , sterownikami i innymi urządzeniami.

Już we wstępnej rozmowie staramy się określić problem i postawić diagnozę, która finalizowana jest fachowym usunięciem awarii.

Nasze usługi w zakresie Pogotowia komputerowego  kierowane są do klientów indywidualnych oraz firm.  Głównym priorytetem naszych działań jest indywidualne podejście do Naszych Klientów i zgłaszanych

W  zależności od rodzaju awarii otrzymujecie Państwo  usunięcie awarii w sposób zdalny, na miejscu u Klienta bądź w punkcie pogotowia komputerowego
DsP Systems.

Usługi dla firm

Masz firmę

  • Zależy Ci na ciągłości działania ?
  • Nie lubisz przestojów spowodowanych kłopotami z Systemami Informatycznym?
  • Potrzebujesz rozwiązania

Opinie osób, które Nam zaufały:

Uratowali nas przed katastrofą ,przestojem firmy w wydatkami . Szybka reakcja rozsądne spojrzenie  na problem i rozwiązanie dopasowane do naszej firmy 
” ….polecam, fachowa obsługa i skutecznie rozwiązany problem. ” ” Zadzwoniłem do DSp Systems aby prosić o wsparcie pogotowia komputerowego. Już podczas rozmowy telefonicznej zostałem mile zaskoczony ponieważ okazało się, że mój problem zostanie rozwiązany natychmiastowo w sposób zdalny. Szybko naprawiony problem i dodatkowo zaoszczędzony czas.

Bartłomiej Wierzbicki

BW Kredyt www.bwkredyt.pl

Korzystałem z usług Pogotowia komputerowego i jestem bardzo zadowolony . To przykład jak profesjonalnie działać. Szczerze polecam!”

Marek

„…….Jestem bardzo zadowolona ze sposobu świadczenia usług przez DsP Serwis . Teraz moja siec działa sprawnie i bez zarzutu. Korzystamy tez z napraw komputerów i drukarek „…….

P.P.H Jes

www.jes-garnitury.pl

„…..Umiejętności połączone z mądrym doradzaniem. Gorąco polecam”

Krzysztof